Реєстрація на форумі
Share
Page 1 of 2
1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Продовження Promento Dovolenje. Чи є в Словенії техогляд?

Продовження Promento Dovolenje. Чи є в Словенії техогляд?

Треба з початку жовтня продовжити Promento Dovolenje. Приходити саме в ту дату до якої дійсне чи раніше/пізніше?

По техогляду. Ніби залежить від віку машини чи взагалі немає для особистого транспорту?

тех. огляд проводять на станціях амzs і у деяких авто-сервісів, приїжджаєте, віддаєте машину хлопцям, які її завозять на смугу і перевіряють що треба (тут чоловіча частина скаже що треба - гальма, ручник, і т.п.), всі займає хвилин 5-10. ви тим часом оплачуєте тих огляд (десь 30 євро) і податок на дороги (в залежності від об'єму двигуна - скажімо 50-110 євро). страхування у вас вже має бути оплачено, у багатьох можна там же оплатити. машині до 4 років техогляд не треба робити (тільки податок на дороги), після 4-х років - і по-моєму до 8 років - через рік.

Junior Member anti's Avatar
    не обнадеживает фраза "в залежності від об'єму двигуна", в окябре нужно будет проходить, посмотрим во сколько это вылезет.
    Last edited by anti; 09-16-2014 at 07:05 PM.

Завтра буду проходить тех огляд, посмотрим как оно будет, знаю, что на резину зимнюю уже попал в 500 ериков.

У мене всесезонки, спочатку плювався на них, а потім подумав, шо не такий то і поганий варіант, особливо коли ні толком лишити резину немає де і не хочеться паритись з якимось там перекатками

Продовжив Promento Dovolenje, заодно і страхівки... ще не привикну до їхніх цін - за страхівку ОСАГО заплатив 300 євро. В тому році як все оформляв платив 370, але тоді якось не звернув уваги, а так да, треба ще привикнути до нових цін.

За сервіс (заміна масла і масляного фільтра Мерседес, при тому що матеріали свої) віддав 100 євро.
    Таке життя

я за стравховку отдал 970евро, резина обошлась в 460евро, замена 30 евро, тех огляд со всеми платежами 360 евро. не Украина, что сказать...

Quote Originally Posted by anti View Post
    я за стравховку отдал 970евро, резина обошлась в 460евро, замена 30 евро, тех огляд со всеми платежами 360 евро. не Украина, что сказать...
    Європейські цінності будь їм не ладно

Какая у тебя машина, что тебе страховка вышла всего 300, или это я прогнал с покупкой трехлитрового тазика.

Mercedes B160
    ага, в об"ємі справа. я собі приблизно так і уявляв що не треба брати )