Реєстрація на форумі
Share
Page 1 of 2
1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Хто тут?

Хто тут?

Проведемо швиденьку перекличку. Напишіть в двох словах про себе, звідки, як опинились в Словенії і чим тут займаєтесь.

Звати Іван. Я професійно займаюсь інтернет технологіями (послуги хостингу для крупних компаній, розробляємо свій сервіс вебкам комунікації). Жив в Києві і Тернополі. Переїхав в Словенію по бізнес міграції, сподобалось тут
    Дуже хочеться зібрати українців на сайті і форумі - щоб нам вдалось проводити цікаві заходи. Шукаю однодумців)
    Живемо біля Шмарної гори - запрошую на підйом)
    Last edited by razom; 09-04-2014 at 06:32 PM.

Junior Member Vasyl's Avatar
    А Имя??? :-)

Junior Member Vasyl's Avatar
    Что то никто не пишет о себе... Неужели вам не интересно с кем общаетесь виртуально?!
    Продолжу начатую традицию Razom.

Я - Василий. Киевлянин по рождению и украинец по крови :-) Сразу прошу прощение за русский язык, буду исправляться.
    В данный момент ожидаю собеседование в посольстве. Процесс идет медленно...
    Занимаюсь бизнесом. Оптовая и розничная торговля аксессуарами и украшениями. В Словении планирую заниматься тем же.
    Переезжаю с семьей, жена и дочка 13 лет. Жить планируем в Любляне, по крайней мере первый год.
    Буду рад общению :-)
    Для начала хватит :-)

Quote Originally Posted by Vasyl View Post
    Я - Василий. Киевлянин по рождению и украинец по крови :-) Сразу прошу прощение за русский язык, буду исправляться.
    тут можна на всіх мовах, ми ж не фашисти)
    просто треба почати, а воно дальше само піде. багато через це пройшли.
    І"мя добави

Junior Member ceca.ua's Avatar
    Мене звати Світлана. Я перекладач словенської в Києві. Перекладаю письмово, а також супроводжую як перекладач наших людей в посольство на співбесіду. Дуже радію, коли по співбесіді в них все позитивно складається в Словенії. З задоволенням триматиму з сайтом зв"язок.
    ПиСи. Привіт, Іван) Я нарешті маю час по-людськи сюди відписатися))

Junior Member
    Мене звати Дмитро! Я з Киева, ми з дружиною та сином живемо в Любляна уже як пiв року. Жiнка процюе в банкiвськiй сферi. Буду радий спiлкуванню
    Last edited by Demo69; 09-17-2014 at 09:33 PM.

Я - Александр. Из Киева переехали год назад в Любляну. Находимся в поиске точки приложения.....Здесь нравится . Трое детей...У кого есть бизнес -идеи?

Quote Originally Posted by Александр View Post
    Я - Александр. Из Киева переехали год назад в Любляну. Находимся в поиске точки приложения.....Здесь нравится . Трое детей...У кого есть бизнес -идеи?
    як на мене в Сло треба їхати з грошима, тут щось робити важко - ринок невеликий, всі одне одного знають, ну і відношення/сприйняття всього різне. зараз напевне добре щось з України сюди завозити - ціни в нас копійчані, особливо на різниці курсів валют.

а так приходь на пікнік 11 жовтня - там буде багато наших бізнесменів

ну і по бізнесу щоб поговорити - краще сюда

Junior Member SvitlanaSi's Avatar
    Добрый день всем! Меня зовут Света, оформляю сейчас карту ВНЖ( точнее уже продляю), планируем после получения карты и воссоединения с мужем переехать в Словению, думаю первое время это будет Любляна или ее околица)) В Украине имею положительный опыт работы в сфере недвижимости, с этой сферой и связано открытие фирмы, переедем-будет видно) Очень буду рада общению, сейчас нахожусь месяц в Любляне сама и очень хотелось бы попасть на ваш организованный пикник 11 числа, но к огромному сожалению не разбираюсь в транспорте в Словении и не знаю как можно добраться, возможно ктото может помочь и посодействовать-буду очень рада!

Junior Member Bohinj's Avatar
    це нічого, ми будемо на машині можемо забрати вас, мій тел. 030 414 226